x
Bayilik Sistemi

businessman-signing-business-contract-filling-document-form-meeting-closeup.jpg (9.09 MB)

Şirketimizin bayilik sistemi; Hiç bir bayilik ücreti ödemeden kolay ve hızlı bir şekilde ürün pazarlama olanağı sağlamaktadır. Bayilik ana şartlarımızın önde gelen maddesi,
"Bayilik talebinde bulunan kişi veya işletmelerin kurumsal kimliğe (Vergiye Tâbi Bir İşletme Olmak Zorunluluğu) sahip olmalarıdır."

Bayilik Sözleşmesinin imzalanması veya elektronik ortamda onaylanması ile bayilik süreciniz başlamaktadır. Ürün İnceleme, Sipariş, Tasarım Desteği, Ödeme, Kasa Takibi, Kargo Takibi vs. gibi birçok
işlemi, bayilerimize özel olarak verilecek Bayi Panelinden 7/24 online olarak yapabileceksiniz.

Müşterilerinizin kağıt ve baskı kalitesini görmesi için, daha önce baskısı yapılmış ürünlerimizden numune olarak size gönderim sağlıyoruz. Müşterilerinizin ürüne dokunması sizin pazarlama oranınızı yükseltmektedir.

En Seçkin modellerden oluşan 2021 davetiye kataloğumuzu da ücretsiz olarak tarafınıza gönderiyoruz.

Ürün Fiyatlandırma, sistem tarafından otomatik olarak iskonto oranları ile yapılmaktadır. İskonto oranları onay sürecinden sonra bayi müşteri temsilciniz tarafından bildirilir.
Bayilerimiz için üst satış limiti yoktur. İskonto fiyatı üzerindeki kar marjı tarafınızdan belirlenmektedir.
Ödeme seçeneklerimiz de Kapıda Nakit Ödeme - Havale/EFT - Kredi Kartı mevcuttur. Bütün siparişleriniz de kargo ücretsizdir.

Başvuru Kaydı İçin Tıklayınız,

https://www.gelindavetiyesi.com/bayi-basvuru-sayfasi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.